Zielona Przychodnia jest otwarta 7 dni w tygodniu

DENTYSTA Londyn

 

Dr Anna Kyzioł-Świerczek

Dr Anna Kyzioł-Świerczek jest lekarzem stomatologiem z 20-letnim stażem zawodowym w zakresie stomatologii zachowawczej z periodontologią, chirurgii stomatologocznej i protetyki. Posiada status Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej 1-go stopnia, a także ukończone studia medyczne. Gruntowne wykształcenie medyczne i stomatologiczne umozliwiają Dr Annie wyjątkowo szerokie i kompleksowe spojrzenie na każdego pacjenta. Dentysta-Artysta z zamiłowaniem do rzetelnego i estetycznego poprawiania Natury.

 

Studia ukończyła na Śląskiej Akademii Medycznej w 1988 roku. Hobbystycznie zajmuje się małymi formami rzeźbiarskimi w drewnie.

 

Dr Anna świadczy usługi z nastepujących dziedzin stomatologii:

 

- zaawansowana chirurgia stomatologiczna
- protetyka
- periodontologia
- stomatologia zachowawcza
- stomatologia dziecięca

 

Dr Maciej Stępiński

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku w 1994 roku ,gdzie  następnie wyróżniony został możliwością odbycia  stażu podyplomowego w macierzystej uczelni.

 

W ciągu niemal dwudziestoletniej kariery zdobywał doświadczenie i umiejętności prowadząc przez wiele lat prywatną praktykę stomatologiczną,uczestnicząc w wielu zjazdach i konferencjach naukowych w Polsce  i w Wielkiej Brytanii.Swoje doświadczenie w Wielkiej Brytanii rozpoczął w 2005 roku współpracując z dwiema klinikami stomatologicznymi w Londynie.

 

Pacjenci twierdzą że ma „lekką rękę”,co pozwala mu na wykonywanie bezboleśnie procedur stomatologicznych zarówno u pacjentów dorosłych jak i u naszych małych pociech.

 

Stosuje między innymi innowacyjne znieczulenie śródwięzadłowe.

 

W pracy kieruje się zasadą że każdy zabieg przeprowadzony powinien być tak aby nie trzeba było niczego poprawiać;nie jest zwolennikiem rozwiązań tymczasowych.

 

Dr Maciek świadczy usługi z następujących dziedzin stomatologii:

-szeroko rozumiana protetyka stomatologiczna,począwszy od prostych protez i koron,poprzez protezy szkieletowe,skończywszy na zaawansowanych ,rozległych mostach  z porcelany oraz protezach bez widocznych elementów metalowych(tzw. protezach bezklamrowych).

-chirurgia stomatologiczna,w tym usuwanie złamanych zębów i korzeni ,często z użyciem znieczulenia śródwięzadłowego.

-stomatologia kosmetyczna ,czyli poprawianie tego czym natura obdarzyła nas nie tak jak byśmy tego sobie życzyli.

-leczenie endodontyczne z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia Endomaster.

-stomatologia zachowawcza i dziecięca oraz profilaktyka stomatologiczna u dzieci i dorosłych.

 

Dr n. med. Agnieszka Czechumska-Koniuszko

Dr n. med. Agnieszka Czechumska (dawniej Koniuszko) to współautor wielu prac naukowych i uczestnik licznych konferencji stomatologicznych.  Na stałe pracuje w Londynie w prywatnym sektorze stomatologii. Jest szczególnie zainteresowana pracą z tzw. trudnym pacjentem. Posiada wiedzę i umiejętności  pracy z pacjentami panicznie bojącymi się zabiegów stomatologicznych jak również przewlekle chorymi, obciążonymi różnego rodzaju niepełnosprawnością oraz kobietami w ciąży i dziećmi.

 

Dr Agnieszka preferuje pracę w powięszkeniu, dlatego do trudnych przypadków klinicznych  używa zawsze nowoczesnych lup stomatologicznych. Zwiększa to precyzję pracy i znacznie przyspiesza czas zabiegu. Doktor od wielu lat wyznaje zasadę stomatologii minimalnie inwazyjnej oznaczającą jak najmniejsze ingerencje w uzębieniu w celu uzyskania maksymalnych efektów. Przykładem tego jest propozycja dla pacjentów Zielonej Przychodni uzupełnienia brakującego jednego zęba poprzez wykonanie na jednej wizycie mostu na włóknie szklanym zamiast wielowizytowej procedury szlifowania zębów pod most protetyczny.

 

Poprzez stały rozwój zawodowy, ukierunkowany na stomatologię i medycynę estetyczną, dr Agnieszka rozwinęła duże zdolności percepcji estetyki indywidualnego piękna każdego pacjenta. Posiada wiedzę i umiejętności uzyskania estetycznego uzębienia harmonizującego z twarzą  pacjenta. Jest to wyzwanie stomatologii estetycznej XXI wieku, któremu poprzez uczestnictowo w licznych kursach dr Agnieszka jest w stanie z pewnością  sprostać.

    

Dr Agnieszka świadczy usługi z następujących dziedzin stomatologii:

- stomatologia estetyczna

- zaawansowane leczenie endodontyczne  (kanałowe) przy użyciu lup stomatologicznych.

- protetyka

- periodontologia

- chirurgia

-leczenie kobiet w ciąży, osób obciążonych chorobami ogólnoustrojowymi oraz dzieci

 

kamera wewnątrzustnakamera wewnątrzustnakamera wewnątrzustna